MÁME OTVORENÉ PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLAJTE NÁM 553 400 340

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Prečo vertikálne? Svoj názov dostali vďaka prevedení. Jednotlivé lamely mieri kolmo k zemi. Doba, kedy vertikálne žalúzie patrili iba do kancelárií je nenávratne preč. Vďaka technologickému pokroku môžete mať „vertikálky“ aj vy doma.

Technologický pokrok je poznať na každom vlákne lamiel. Vaši domácnosť tak môžu zdobiť zaujímavé designy či dekory žalúzií. Svoj účel plní rovnako ako žalúzie horizontálne. Záleží na vašom interiérovom cítenie, pre ktorý z typov sa rozhodnete. Vertikálne žalúzie skvele rozdeľujú priestor.

Zameranie zadarmo

za ponuku a nameranie neplatíte

Záruka 2 - 4 roky

veríme v našu kvalitu

U vás do 48 hod

dbáme na rýchle dodanie

Plaťte v hotovosti či kartou

terminál máme vždy so sebou

Profesionalita

naši montéri sú školení profíci

Výhody vertikálnych žalúzií

Vertikálne žalúzie sú skvelým pomocníkom v domácnosti. Sú nenáročné na obsluhu a jednoducho sa čistí. Dávno pominula doba, keď „vertikálky“ patrili do kancelárií alebo firemných priestorov. Dneska svoje využitie nájdu ako pekný dekoratívny prvok v domácnosti. Okrem dizajnového vzhľadu tiež plní svoju funkciu. S vertikálnymi žalúziami sa nemusíte obávať zvedavých pohľadov susedov či nepríjemných slnečných lúčov.

Zameranie vertikálnych žalúzií zadarmo

Sme profesionáli. Preto odvedieme 100% prácu od prvého kontaktu po finálnu montáž. Preto ponúkame zameranie rozmerov zadarmo. Tým, že si rozmery zameriame sami nesieme 100% zodpovednosť.

Rozmery na dverové siete proti hmyzu si môžete zamerať aj sami. Potom nám len oznámite rozmery a my prídeme na finálnu montáž. Avšak je tu riziko, že finálna rozmery budú o pár milimetrov odlišné. Riešenie také komplikácie je nepríjemné ako z hľadiska financií, času, tak logistiky. Preto ponúkame, že k vám v prvej fáze realizácie prídeme a zameriame zadarmo. Rozhodnutie je na vás. 

Neviete, aký typ žalúzií? Okrem vertikálnych máme aj horizontálné žalúzie.

Ako ste s našou prácou spokojní?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Zobraziť viac
Milá zákaznícka podpora, profesionálny servis, kvalitné výrobky. Ďakujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Zobraziť viac
Parádna a rýchla komunikácia :). Rýchlo prišli, vymerali, vyhotovili a včera nainštalovali :). Za mňa spokojnosť. Sú krásne :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Zobraziť viac
Skvelý prístup, rýchle jednanie a hlavne skvelo odvedená práca!
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, skvelý prístup👌😎 môžem len doporučiť, vďaka chalani!
Predošlé
Ďalšie

Povianočný výpredaj žalúzií

ak si objednáte tieniaciu techniku za viac ako 821,77 €, dostanete od nás difuzér zadarmo

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky bola viac než 821,77 €. Nechajte si skrášliť interiér difuzérom a dýchajte čerstvý vzduch.