MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

žalúzie

V pomere cena/výkon sú “horizontálky” jasný víťaz. Veľa farieb a ešte viac možností. Pri zdravej údržbe a šetrnej manipulácii vydrží aj 10 rokov. Vŕtajú sa na zasklievaciu lištu, aby nebol okenný rám poškodený. Bezkonkurenčná jednotka v tieniacej technológii na trhu. Na Slovensku je málo domácností, v ktorých by horizontálne žalúzie neboli. A my sme radi, že na tejto štatistike máme leví podiel!

Že vertikálne žalúzie patrí do kancelárií? Tento mýtus môžete pustiť z hlavy! Čím ďalej obľúbenejšie variant tienenia v domácnostiach má veľa variant a farieb. Jednoducho sa ovládajú a ešte jednoduchšie udržujú. Vŕtajú sa do stropu či nad okná. Vertikálne žalúzie ale nemusíte využiť len na tienenie proti slniečku. Skvele slúži k oddeleniu miestností. “Vertikálky” sú elegantný doplnok interiéru jednoduchý na manipuláciu a údržbu.

 

Látkové žalúzie Plisé

Elegancia a pôsobivý dekoratívny prvok. Látkové plisé žalúzie predstavujú impozantný a estetický spôsob tienenia v domácnosti. Plisé je skladaná látková žalúzia. Tento druh tienenia je možné sťahovať po oboch stranách a my ho inštalujeme priamo na mieru. Vďaka tomu sa tak stáva praktickým a štýlovým riešením pro všetky typy okien. Nech už má okno akýkoľvek atypický tvar, látková plisé žalúzia na nej padne ako uliata.

Jak jste s naší prací spokojeni?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Zobraziť viac
Milá zákaznická podpora, profesionální servis, kvalitní výrobky. Děkujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Zobraziť viac
Parádní a rychlá komunikace :). Rychle přijeli, vyměřili, vyhotovili a včera nainstalovali :). Za mě spokojenost jsou krásné :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Zobraziť viac
Skvělý přistup, rychlé jednání a hlavně skvěle odvedená práce !
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Zobraziť viac
Rychlá komunikace, skvělý přístup👌😎 můžu jen doporučit, děkuji kluci!
Predošlé
Ďalšie

Sítě proti hmyzu do oken ZDARMA

Objednejte si plisé žaluzie, nebo roletky den a noc a dostanete sítě zdarma

Dvě mouchy jednou ranou

Plisé žaluzie jsou netradiční a stylová varianta stínění. Zaměření je ZDARMA!

ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Působíme téměř po celé ČR.