MÁME OTVORENÉ PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLAJTE NÁM 553 400 340

žalúzie

V pomere cena/výkon sú „horizontálky“ jasný víťaz. Veľa farieb a ešte viac možností. Pri zdravej údržbe a šetrnej manipulácii vydrží aj 10 rokov. Vŕtajú sa na zasklievaciu lištu, aby nebol okenný rám poškodený. Bezkonkurenčná jednotka v tieniacej technológii na trhu. Na Slovensku je málo domácností, v ktorých by horizontálne žalúzie neboli. A my sme radi, že na tejto štatistike máme leví podiel!

Že vertikálne žalúzie patrí do kancelárií? Tento mýtus môžete pustiť z hlavy! Čím ďalej obľúbenejšie variant tienenia v domácnostiach má veľa variant a farieb. Jednoducho sa ovládajú a ešte jednoduchšie udržujú. Vŕtajú sa do stropu či nad okná. Vertikálne žalúzie ale nemusíte využiť len na tienenie proti slniečku. Skvele slúži k oddeleniu miestností. „Vertikálky“ sú elegantný doplnok interiéru jednoduchý na manipuláciu a údržbu.

 

Látkové žalúzie Plisé

Elegancia a pôsobivý dekoratívny prvok. Látkové plisé žalúzie predstavujú impozantný a estetický spôsob tienenia v domácnosti. Plisé je skladaná látková žalúzia. Tento druh tienenia je možné sťahovať po oboch stranách a my ho inštalujeme priamo na mieru. Vďaka tomu sa tak stáva praktickým a štýlovým riešením pro všetky typy okien. Nech už má okno akýkoľvek atypický tvar, látková plisé žalúzia na nej padne ako uliata.

Ako ste s našou prácou spokojní?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Zobraziť viac
Milá zákaznícka podpora, profesionálny servis, kvalitné výrobky. Ďakujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Zobraziť viac
Parádna a rýchla komunikácia :). Rýchlo prišli, vymerali, vyhotovili a včera nainštalovali :). Za mňa spokojnosť. Sú krásne :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Zobraziť viac
Skvelý prístup, rýchle jednanie a hlavne skvelo odvedená práca!
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, skvelý prístup👌😎 môžem len doporučiť, vďaka chalani!
Predošlé
Ďalšie

Povianočný výpredaj žalúzií

ak si objednáte tieniaciu techniku za viac ako 821,77 €, dostanete od nás difuzér zadarmo

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky bola viac než 821,77 €. Nechajte si skrášliť interiér difuzérom a dýchajte čerstvý vzduch.