MÁME OTVORENÉ PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLAJTE NÁM 553 400 340

Akčné ponuky

Webová podstránka
Platnosť do: 1.1.2022

Povianočný výpredaj žalúzií

Vieme, ako sú vianočné sviatky finančne náročné. Peňaženka dostáva zabrať. My sme sa rozhodli, že vašej peňaženke uľavíme. Pripravili sme si pre vás povianočné zľavy na interiérové tienenie. Vyberte si vhodný produkt a vkročte do roku 2022 s novým tienením.

Zameranie u vás doma stihneme do 48 hodín a cenovú kalkuláciu s ponukou od nás máte zadarmo. Povianočný výpredaj platí do 31. januára 2022.
1080x1350
Platnost do: 1. 1. 2022. Vztahuje se pouze na Ostravu

5+1 horizontálne žalúzie ZADARMO

Zariaďte si na svoje okná naše horizontálne žalúzie. Na šieste okno vám ich namontujeme ZADARMO. Akcia sa vzťahuje len na Ostravu. Akciu je tak ideálne využiť napríklad v byte, kam ste sa práve presťahovali alebo v rodinnom dome, ktorý má viac okien.

Horizontálne žalúzie patria medzi najčastejšie montovanú tieniacu techniku. Vyznačujú sa spoľahlivosťou a stálosťou v čase. Žiadny iný materiál nie je na českých oknách tak obľúbený, ako práve „horizontálky„.

Akcia platí zatiaľ do 1. januára 2022 a len v Ostrave.

Dve muchy jednou ranou
Platnosť do: 1. 1. 2022

Siete proti hmyzu zadarmo k plisé žalúziám alebo roletám deň a noc

Zabite dve muchy jednou ranou. Nechajte si domov nainštalovať plisé žalúzie alebo rolety deň a noc a ako bonus vám zadarmo namontujeme okenné siete proti hmyzu. Vyriešte dva problémy naraz.

Akcia platí do 1. 1. 2022 a vzťahuje sa na byty dispozične väčšie ako 2+1. Kontaktujte nás cez náš nezáväzný formulár. Siete poskytujeme zadarmo pri montáži do plisé žalúzií či roliet deň a noc do všetkých okien v byte či dome. Priamo na mieste posúdi nárok na akciu náš montér.

Výmena
Platnosť do: NEOBMEDZENÉ - do odvolania

Výmena žalúzií - demontáž ZADARMO

Nechajte si od nás demontovať staré žalúzie úplne ZADARMO. K tomu staré žalúzie šetrne zlikvidujeme za vás. Nemusíte sa tak o nič starať. Objednajte si naše žalúzie a staré vám demontujeme. Takto jednoduché to je. Žiadny háčik ani chyták v tom nie je. Akcia sa vzťahuje i na výmenu žalúzií za plisé žalúzie alebo za textilné rolety deň a noc.

  • objednajte si naše žalúzie
  • staré vám demontujeme
  • staré za vás šetrne zlikvidujeme
Vonkajsie_zaluzie
Platnosť do: kapacita max. 5 realizácií

Vonkajšie žalúzie: kapacita na max. 5 realizácií

Len 5 realizácií. Áno. Presne takú máme momentálne kapacitu na montáž vonkajších žalúzií. Chyťte si svoje miesto včas a užívajte si pohľad na elegantne zatienené okná vo vašom domove. Vonkajšie žalúzie sú skvelý exteriérový prvok. Vášmu domu dodávajú punc modernosti a elegancie.

K tomu majú výrazne termoregulačné schopnosti. Vonkajšie žalúzie sú omnoho účinnejšie ako ich interiérová kolegyňa. Zatvorené vonkajšie žalúzie zadržia cez 90 % slnečnú energiu. V interiéri je tak príjemne a neprídete si ako v saune. Chyťte si pre sebe jedno z 5 miest. Stačí vyplniť náš jednoduchý požiadavkový formulár nižšie.

Zameranie zadarmo

za ponuku a nameranie neplatíte

Záruka 2 - 4 roky

veríme v našu kvalitu

U vás do 48 hod

dbáme na rýchle dodanie

Plaťte v hotovosti či kartou

terminál máme vždy so sebou

Profesionalita

naši montéri sú školení profíci

Ako ste s našou prácou spokojní?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Zobraziť viac
Milá zákaznícka podpora, profesionálny servis, kvalitné výrobky. Ďakujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Zobraziť viac
Parádna a rýchla komunikácia :). Rýchlo prišli, vymerali, vyhotovili a včera nainštalovali :). Za mňa spokojnosť. Sú krásne :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Zobraziť viac
Skvelý prístup, rýchle jednanie a hlavne skvelo odvedená práca!
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, skvelý prístup👌😎 môžem len doporučiť, vďaka chalani!
Predošlé
Ďalšie

Povianočný výpredaj žalúzií

ak si objednáte tieniaciu techniku za viac ako 821,77 €, dostanete od nás difuzér zadarmo

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky bola viac než 821,77 €. Nechajte si skrášliť interiér difuzérom a dýchajte čerstvý vzduch.